O treningu EMS

Trening personalny EMS

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to potwierdzona i najbardziej efektywna metoda treningowa na świecie. Jest odpowiedzią na potrzeby coraz bardziej wymagających Klientów pragnących szybkich efektów i bezpiecznego sposobu ich osiągniecia.
20 minut z elektrostymulacją to więcej niż 3 godziny spędzone na siłowni!

Sprzęt do treningu EMS

Sprzęt, z którego korzystamy produkowany jest przez niemiecką firmę Miha Bodytec®, światowego lidera w rozwoju technologii EMS. Został zaprojektowany z myślą o maksymalnej skuteczności, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Nasi certyfikowani trenerzy personalni zadbają o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń na każdym treningu. Trening personalny metodą EMS to doświadczenie nieporównywalne z żadną inna metodą treningową.

Dla kogo jest trening EMS

Trening personalny EMS to przede wszystkim idealna alternatywa dla osób, które nie mają czasu na spędzanie kilku godzin w tygodniu na siłowni, a którym zależy na zdrowiu, dobrej kondycji i pięknej sylwetce. EMS polecany jest zarówno osobom początkującym, niewysportowanym, uprawiającym sport rekreacyjnie, jak i profesjonalnym sportowcom. Z treningu EMS korzystają najlepsi sportowcy na całym świecie. Piłkarze Bayern Monachium, Realu Madryt, koszykarze NBA, kierowcy F1, zawodnicy sportów walki itd. Innowacyjna metoda treningowa EMS jest też bardzo popularna w show biznesie. Aktorzy, prezenterzy , piosenkarze regularnie korzystają z metody elektrostymulacji.

Jak to działa

Podczas 20 minutowego treningu EMS Twoje ciało otrzyma 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas tradycyjnego 1,5 godzinnego treningu. Dzięki temu 20 minutowy trening odpowiada 3-4 godzinom treningu na siłowni. Wszystko odbywa się pod kontrolą i pełnym nadzorem trenera personalnego, który zajmuje się jednocześnie tylko jedną osobą. Trening powoduje przyrost masy mięśniowej z jednoczesnym obniżeniem poziomu tkanki tłuszczowej. Efekty można zauważyć już po 6-8 treningach.