O nas

Studio Speed&Fit to profesjonalne i innowacyjne studio treningu personalnego specjalizujące się z metodzie EMS (elektrostymulacji mięśniowej). Jesteśmy zespołem pełnym pasji, który na lokalnym rynku jako pierwszy promował metodę EMS i posiada w jej zakresie największe doświadczenie. Wiedzę o sporcie łączymy z nowoczesną technologią na miarę XXI wieku. Korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji niemieckiej firmy Miha Bodytec® z systemem I-Body Connect®. Żyjemy w czasach, w których życie gna jak szalone i wszyscy są zabiegani, dlatego naszą misją jest sprawić, aby nasi Klienci w krótkim czasie osiągnęli efekty, których nie osiągną ćwicząc tradycyjnie.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Zależy nam, aby tworzyć przyjazną atmosferę, w której każdy Klient poczuje się wyjątkowo.

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową, pozbyć się cellulitu, wzmocnić mięśnie, poprawić swoją kondycję, trening EMS jest doskonałą metodą osiągnięcia zamierzonych efektów.

Z nami treningi staną się przyjemnym doświadczeniem!!!